KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW
Informujemy, że zgodnie z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrzeszowie jakość wody z wodociągu publicznego uległa poprawie i spełnia obowiązujące wymagania mikrobiologiczne. Dziękujemy za cierpliwość i stosowanie się do wcześniejszych zaleceń.


