logo Urzędu Gminy Doruchów

mLegitymacja emeryta-rencisty

Od 1 stycznia 2023 r. weszły w życie przepisy rozporządzenia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 3 marca 2022 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 560) w sprawie legitymacji emeryta-rencisty. ZUS wystawił mLegitymację wszystkim emerytom i rencistom. Każdy emeryt i rencista może korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji. Jest ona dostępna w telefonie w bezpłatnej aplikacji mObywatel.

 

Kampania informacyjna ma na celu spopularyzowanie nowych legitymacji wśród świadczeniobiorców. 

ZUS_mLegitymacja 

Infografika_(1)Infografika  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności