logo Urzędu Gminy Doruchów

Uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu o tematyce ekologicznej

Dnia 09.01.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Doruchowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu o tematyce ekologicznej, organizowanego przez ZZO Olszowa  Sp. z o.o.

Dzięki zaangażowaniu wychowawców i rodziców w konkursie wzięła udział liczna grupa dzieci i młodzieży.

Miejsce I w kategorii  „Eko-rymy dla środowiska” zajęła Milena Machowska uczennica kl. VIA Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielopolskich w Doruchowie. W nagrodę otrzymała tablet oraz nauszne słuchawki bezprzewodowe.

W kategorii  „Planeta to mój dom”  wyróżnienia i upominki otrzymały następujące dzieci: 

  1. Alicja Rachwał – KL. IIC
  2. Agnieszka Pawlak – KL. IIC
  3. Kinga Szkopek – KL. IIC
  4. Natalia Sobczyk – KL. IIC
  5. Wiktor Gola – KL. IIC
  6. Eryk Olech – KL. IIB
  7. Emanuel Ślęzak – KL. IIC
  8. Marcel Pawlak – KL. IIC
  9. Maksymilian Jakubiak – KL. IIC

W kategorii „Eko-rymy dla środowiska” wyróżnienie i upominek otrzymała:

  1. Alicja Hober -KL. VIII

Wyróżnieni uczniowie uhonorowani zostali także pamiątkowymi dyplomami.

Wszystkim uczestnikom konkursu ogromnie dziękujemy i gratulujemy.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności